Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ełku
przy Katolickim Stowarzyszeniu
Niepełnosprawnych Diecezji Ełckiej  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Wydarzenia
  4. O nas
  5. Galeria
  6. Kontakt
  7. K S N D E

Ceramiczna
Krawiecka
Modelarska
Muzyczno-teatralna
Plastyczna
Pracy biurowej
Rehabilitacyjna
Techniczna
Tkacko-hafciarska
Życia codziennego
Księga gości


XI Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych

W Tczewie w dniach 10-14. 06. 2013 r odbył się XI Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych. Brała w nim również grupa Zgiełk, a zgodnie z założeniami imprezy, gdzie prezentacje sceniczne nie mogły zawierać słowa mówionego, a bazować na grze ciałem, światłem i muzyką, nasza grupa zaprezentowała pantomimę pt. "Zmory współczesnego świata". Na imprezie odbyły się również liczne warsztaty, spotkania z aktorami oraz imprezy integracyjne.
Dzień opiekuna 2013


22 maja 2013 r. odbyło się spotkanie integracyjne uczestników WTZ Ełk z opiekunami. Zabawę rozpoczęto występem teatru ZgiEŁK . Następnie uczestnicy WTZ zaprosili swoich opiekunów do prac, które wykonują na co dzień. Osoby niepełnosprawne w rolach instruktorów uczyli malowania, rzeźbienia, haftowania, szycia, śpiewania i recytacji, modelarstwa, obsługi komputera i urządzeń elektronicznych .Odbył się również kiermasz prac wykonanych przez uczestników. Po ciężkich pracach zaproszono wszystkich na wspólne ognisko i zabawę na świeżym powietrzu. Prjekt współfinansowany był z budżetu miasta Ełk oraz PFRON.

Mikołajki 2013

10-11 maja 2010 r odbył się VIII Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych „Doceń swój talent”, gdzie również brała udział grupa "Zgiełk " z Ełku.Karków 4-5.03.2013

Grupa teatralna "Zgiełk" zajęła II miejsce w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Albertiana 2013",w Krakowie odbyło się wręczanie nagród.Grupa "Zgiełk w Toruniu"Nasza grupa teatralna "Zgiełk" kolejny raz miała okazje wystąpić na deskach teatru W Toruniu( 25.01.2013 r.) z okazji kolejnej edycji Albertiany. Tym razem WTZ Z Ełku zaprezentowało przedstawienie pod tytułem "Zemsta"

Tłusty czwartek7 lutego 2013 roku odbyła się w naszych warsztatach dyskoteka oraz niezła wyżerka z okazji tłustego czwartku.

Teatr lalek 15.02.2013 r.


Uczestnicy WTZ Ełk mieli okazje przeżywać niesamowite emocje podczas wycieczki do Teatru Lalek w Białymstoku. PO obejrzeniu spektaklu pt. "Księżniczka Angina" zwiedzaliśmy piwnice teatru, gdzie zebrano wszystkie kukły, lalki i maski jakie były używane podczas wielu przedstawień."PRZEKAŻ
NAM


KRS:
0000219284

Dane KRS: KATOLICKIE STOWARZYSZENIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH DIECEZJI EŁCKIEJ
[Rozmiar: 2966 bajtów]